Darbo skelbimas – Direktoriaus pavaduotojas (-ja)

Bir 10, 2021

Direktoriaus pavaduotojas (-ja)

Šiuo metu prie VšĮ „Akmenės būstas“ komandos kviečiamas prisijungti Direktoriaus pavaduotojas (-ja):

Darbo pobūdis:

  • Tvarko daugiabučių namų, priskirtos žemės sklypų techninę ir kitą dokumentaciją;
  • Sudaro bendrojo naudojimo objektų aprašus, prireikus juos pildo;
  • Vertina daugiabučių namų techninę būklę;
  • Namo savininkų pageidavimu, priima sprendimus dėl gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų remonto;
  • Vadovaudamasis statinių priežiūros reglamentais, atlieka bendro naudojimo objektų periodines technines apžiūras, įformina jas atitinkamais aktais, organizuoja tvarkymo paslaugas;
  • Dalyvauja viešai aptariant bendro naudojimo objektų rekonstravimo projektus ir pasiūlymus, surašo ir saugo viešų aptarimų protokolus;
  • Pagal patalpų savininkų rašytinį prašymą šaukia susirinkimus arba organizuoja patalpų savininkų apklausą raštu ir teikia organizacinę paramą, įgyvendinant priimtus sprendimus;
  • Sudaro bendro naudojimo objektų remonto darbų sąmatas, ir supažindina namo savininkus;
  • Parengia bendro naudojimo objektų remonto, rekonstravimo ir kitokio tvarkymo paslaugų pirkimo konkursų sąlygas, skelbia konkursus įstaigos sandoriams vykdyti, vykdo darbų ar paslaugų pirkimus;
  • Koordinuoja rangovų organizacijų darbą, dalyvauja priimant jų atliktus darbus;
  • Pavaduoja direktorių atostogų, ligos, komandiruočių ir kitais atvejais;
  • Vykdo kitus nenuolatinio pabudžiu su įstaigos veikla susijusius pavedimus.

Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:

Išsilavinimas –aukštasis universitetinis ar aukštasis koleginis technologijos mokslų srities inžinerijos krypčių grupės ar lygiavertis aukštasis universitetinis ar aukštasis koleginis inžinerinis išsilavinimas;

Privalumai:

Darbo sritis – inžinieriaus darbo patirtis;

Kvalifikacijos atestatas.

Mes siūlome:

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje įstaigoje.

Norinčius dalyvauti konkurse prašome savo CV siųsti el. paštu bustas@akmene.lt su nuoroda: „Direktoriaus pavaduotojas (-ja)

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis viešėjai įstaigai Akmenės būstas. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į įstaigos darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos.

Grįžti atgal